13.07.2017

5. Sınıflar İngilizce Ön Hazırlık ve

Oryantasyon Programı Çalışmaları

Veli Mektubu

Sayın Velimiz,

 

“5. Sınıf İngilizce Ön Hazırlık Ve Oryantasyon Programı”

 06.09.2017  Çarşamba günü başlayıp 14/09/2017 Perşembe  günü sona erecektir. Ders programıyla ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

 

“5. Sınıf İngilizce Ön Hazırlık Ve Oryantasyon Programı”   boyunca “İngilizce Sınıf Belirleme Sınavı” na (12 Eylül Salı) ön hazırlık yapılacağından ve 5. sınıf öğretmenleriyle oryantasyon gerçekleştirileceğinden öğrencimizin katılımı zorunludur.

 

Programımız hafta içi 09.00-14.30 saatleri arasında yapılacaktır.

 

Öğrencilerimizin program boyunca öğle yemek ihtiyacı okulumuzca karşılanacaktır.

 

Hazırlık programımız boyunca servis hizmetinden yararlanmak için “Okul servis Sorumlusu”yla iletişime geçerek kayıt yaptırmanız gerekmektedir. “Okul Servis Sorumlusu”nun telefonunu “Halkla İlişkiler Birimi”mizden alabilirsiniz. Kayıt başvuruları 28 Ağustos tarihinden itibaren yapılabilir.

 

“5. Sınıf İngilizce Ön Hazırlık Ve Oryantasyon Programı” yalnızca akademik çalışma yapılması anlamında önemli olmayıp, okul, öğrenci, öğretmen ve veli bağlarının kurulması anlamında da büyük önem arz etmektedir. Ayrıca öğrencimizin sınıf düzeyinin belirleneceği sınavımızda bu program kapsamındadır. Bu bağlamda ailelerimizin kişisel programlarını programımız çerçevesinde yapması ve öğrencimizin programımızın tamamına katılması rica olunur. Öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında üstün başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla…

OKUL YÖNETİMİ

Program için tıklayınız

Bizi sosyal medyadan da takip edin;

Kipaş Eğitim'den son haberler, resmi twitter, facebook, google+, youtube hesaplarında!

Copyright 2013 Özel Kipaş Eğitim Kurumları, Tüm Hakları Saklıdır.

Özel Kipaş Eğitim Kurumları Kipaş Holding kuruluşudur.

Üngüt Mahallesi No. 151 / 153 - Merkez/Kahramanmaraş

Tel.: 0 344 211 12 00 - Fax: 0 344 211 13 00