Kurumsal Anasayfa

İlkokul

SAĞLIK

Kipaş Eğitim Kurumlarında öğrencilerimizin sağlıkla ilgili sorunlarında ilk müdahalelerini yapabilecek hemşiremiz bulunmaktadır. Revirimiz, herhangi bir sağlık probleminde öğrencilerimizin şikâyetlerine cevap verebilecek donanımdadır.

 

Sağlık ünitemiz; öğrencilerimizin sağlık durumlarının tespiti ve geliştirilmesi, çevre sağlığı, okul ortamından gelebilecek zararlara karşı önlem alınması, tedavi, acil müdahale, sevk ve yönlendirme alanlarında hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin periyodik sağlık taramalarını gerçekleştirmektedir. Velilerimize, çalışanlarımıza, bilgilendirmeye ve tutum - davranış değişikliği kazandırmaya yönelik sağlık eğitimleri vermektedir.

 

ÇOCUK HASTALIKLARI VE İLAÇ KULLANIMI

 

Öğrencilerimizde görülen sağlık sorunlarında ilk müdahale okulumuzda yapılmaktadır. Sağlık sorunu olan öğrencinin tedavisinde, aile tarafından bildirilen ve öğrencinin dosyasına işlenmiş, sağlıkla ilgili özel durumu göz önüne alınır. İlaç verilmesi gereken durumlarda veli ile iletişim kurularak öğrencinin kullanabileceği ilaç hakkında bilgi alınır.

Velinin, çocuğun düzenli kullanması gereken ilaçları (alerji ilaçları vs.) okula önceden bildirmesi gerekmektedir.

Ortaokul

Fen ve Anadolu Liseleri

ANAOKULU FOTO GALERİ

VELİ GÖRÜŞLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon: 0 344 211 12 00

E-mail: info@kipasegitim.com.tr

Adres: Üngüt Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulv. No. 115/A

Onikişubat / Kahramanmaraş

HIZLI MENÜ

Anasayfa

Kurumsal Anasayfa

2017 Özel Kipaş Eğitim Kurumları