Kurumsal Anasayfa

İlkokul

SERVİS

Öğrencilerimizin okula ulaşımını Kahramanmaraş Servisçiler Odasına bağlı servisler sağlamaktadır.

 

Öğrencilerimizin rahat ve güvenli bir yolculuk yapmaları okulumuzun en önemli kriterlerindendir. Servis araçlarımızın hepsinde çocukların güvenliği açısından hostes ve her öğrenci için emniyet kemeri bulunmaktadır. Ayrıca araçlar, ABS (kilitlenmeyi önleyici fren sistemi), EBD (elektronik fren güç dağılımı) özelliklerine sahiptir. Araçlarda görev yapan şoförler; MEB onaylı Autodrom Yol ve Sürüş Güvenliği Akademisi tarafından verilen, toplam altı saatlik Güvenli ve İleri Sürücülük Teknikleri Eğitimine tabi tutulmuşlardır.

 

Hizmetin sağlıklı, güvenli ve verimli sağlanabilmesi için aşağıda belirtilen hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

• Çocuklarımızın servis kullanım hizmeti okulun açıldığı Pazartesi günü akşamı okul çıkışı ile başlayacaktır.

• Çocuklarımızın araca binip oturmalarından itibaren emniyet kemerlerini takmaları zorunluluğu daha önce sizler tarafından çocuklarımıza öğretilir ise, araçta bulunan rehber personelin emniyet kemeri takmak konusundaki yardımını çocuklarımızın geri çevirmeyeceğini düşünüyoruz.

• Servis araçları evlerinize varış süresinden yaklaşık 5 (beş) dakika önce, servis görevlileri tarafından rutin olarak cep telefonunuzdan aranacaksınız. Söz konusu arama, yaklaşık beş dakika sonra evinize varılacağını bildirmek amacıyla yapıldığından bu aramayı yanıtlamaksızın meşgule almanız, servis gelmeden en az 2 (iki) dakika önce öğrencinin hazır olmasını sağlamanız gerekmektedir.

Böylece, yaşları gereği yavaş hareket eden çocuklarımız; servis geldiğinde serviste bulunan arkadaşlarını ve servise henüz binmemiş olan arkadaşlarını bekletmemiş olacak ve okula zamanında ulaşacaklardır.

Servis biniş noktasında bulunmayan öğrenci için bekleme yapılmaksızın, güzergâha devam edilecektir. Çünkü anaokulu servislerimizin en geç saat 09.00’da okula giriş yapmış olmaları gerekmektedir.

• Günlük olarak farklı adreslere bırakılma veya farklı adreslerden alınma talepleri karşılanmayacaktır.

• Öğrencimizin, herhangi bir nedenle sabah servise binemeyecek olması halinde; araç şoförüne servis hareket saatinden en az 45 (kırk beş) dakika öncesinden haber vermeniz, servisi kullanmayacak olan öğrenci için araçta bulunan diğer öğrencilerin daha fazla seyahat etmeksizin okula ulaşımlarını sağlayacaktır.

• Öğrencinin akşam servise binmeme durumlarında velinin, okulu bilgilendirmesi gereklidir.

• Öğrencilerin, servis ile ulaşım esnasında yanında çeşitli yiyecek ve içecek maddelerini (şeker, çikolata, sakız, kola vb.) getirerek, seyir halindeki araçta tüketmesinin bazı tehlikeli durumlar yaratabileceğini unutmayınız.

• Öğrencilerimizi servis aracında kavga etmemesi, kötü konuşmaması, arkadaşlarını ve sürücüyü rahatsız edici davranışlarda bulunmaması konularında uyarmanız, onların daha keyifli seyahat etmelerine yardımcı olacaktır.

 

Çocuklarımız için gerekli hassasiyeti göstereceğiniz düşüncesindeyiz.

Ortaokul

Fen ve Anadolu Liseleri

ANAOKULU FOTO GALERİ

VELİ GÖRÜŞLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon: 0 344 211 12 00

E-mail: info@kipasegitim.com.tr

Adres: Üngüt Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulv. No. 115/A

Onikişubat / Kahramanmaraş

HIZLI MENÜ

Anasayfa

Kurumsal Anasayfa

2017 Özel Kipaş Eğitim Kurumları