Dönemlik Bülten

Atatürk Köşesi

Başarılarımız

2017 LYS'DE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTELER

RAMAZAN SERHAN ÇINARLIDERE

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ

GÜLNİSA SÖĞÜT

ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

AYŞE MERVE SİPAHİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÇAĞATAY KILINÇ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

SİNEM MELİSA BAŞKAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

İREM HABİBOĞLU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

HATİCE KÜBRA DAMA

İSTANBUL BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

HAYRİYE KAYIRAN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

RAMAZAN ÇETİNBAŞ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ALP NACİTARHAN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

EDA PELİN TERLİ

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ESRA ÜZÜM

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÇAĞATAY ÇAĞLAR

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ZÜMRÜT PAKDİL

OKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (BURSLU)

MERT ANIL YILDIZ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

MELİKE ŞİRİKÇİ

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

AYÇA BAŞKAN

AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

BENGÜ YÜCEBALKAN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

ONUR TERLİ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

HİLAL DEMİRKAN

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

MELİKE ÖZDEMİR

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ (BURSLU)

BATUHAN TOPUZ

BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ (BURSLU)

ZEHRA NUR YILMAZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

NACİYE NUR KARA

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

SAFA BARIŞ AĞIRBAŞ

ANKARA YILDIRIM BAYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

FATMA ZEHRA KURTUL

KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

KAMİL ALAYBEYOĞLU

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

SENA NAZ TEMİZDEMİR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

ESENGÜL BEYGÖZLÜ

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

BERKAY ÖZDEMİR

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

AYŞESU EKİM ÇİFTEPALA

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

KEREM BÜYÜKDERELİ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

HAKAN KARA

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

AZMİ MERT ŞANLIOĞLU

ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

EMİNE BOZTAŞ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ERAY BERKE ARAS

TOBB ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

YASEMİN ŞEYMA BOLAT

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ALİ AYDIN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ

İREM İSPİR

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

ASİLHAN KIRAN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

MAHMUTHAN KÜTÜKÇÜ

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

ÜMRAN DAĞDÖNDEREN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (BURSLU)

ALTAY TEMİZ

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (BURSLU)

MELİSA SULAR

AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (BURSLU)

MERTCAN SÖYLER

AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (BURSLU)

SİBEL AKPINAR

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

FAHRİ CAN ARSLAN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

ESRA BÜYÜKTANIR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

ENES PEKYARDIM

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

HARUN ARIKAN

KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

EMRE BÜYÜKDERELİ

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

ENES ŞAMİL ERGİN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

ABDULLAH TATARİ

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

KAAN KOYUDEMİR

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK

AHMET KAAN ANBAROĞLU

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ

MUHAMMED EMİN TAŞ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

SONER GEÇİCİ

TRABZON AVRASYA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ

MEHMETCAN SULAR

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SİYASET VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

SEFA BİLGİNER

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ

2016 LYS'DE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTELER

Selver Seda BAYIR

İSTANBUL ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

İlayda AYDIN

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANKARA)

Ezgi MEŞE

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (KAYSERİ)

Ahmet Kasım BEŞÇOCUKLU

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (KAYSERİ)

Fatih Eren KILINÇKIRAN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (KAYSERİ)

Asude BÜYÜKÇAPAR

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Emrullah Zahid ÇAKA

MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Tuğçe KAFADAR

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (KAHRAMANMARAŞ)

Büşra ÖZBALIKÇIOĞLU

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ADANA)

İbrahim Can ÖZDEMİR

HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ŞANLIURFA)

Beyza Betül YILDIRIM

SABANCI ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%100 BURSLU)

İdil KIRAN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

İrem ÇINGI

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Sena KÜÇÜKDAĞLI

ODTÜ MİMARLIK

Ahmet ARAS

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Ayda ERGİN

SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)

Halil DAĞDÖNDEREN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ

Vildan ARSLAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

Şeyma YILMAZ

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

Seva FETTAHLIOĞLU

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (%100 BURSLU)

Metehan SOLAK

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ İNG.

Aybike OKUMUŞ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

Didem AKALIN

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Selin PAKDİL

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Burak Fatih OKUDUCU

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Ertuğrul GÜNDEŞLİ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Osman KILIÇ

OKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Tuğçe ÇİFTÇİ

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ

Ökkeş KANADIKIRIK

ALAATTİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Şükran DOKUMACI

MİMAR SİNAN ÜN. GÜZEL SANATLAR FAK. TEKSTİL VE MODA TASARIMI

Ayşenur ERTÜRKMEN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

Ali Eren KAYA

LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ MİMARLI-İÇ MİMARLIK ÇİFT DAL.

Emre KAPUDERE

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Ayça ÇETİN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)

Didem TOSUN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİYETİSYENLİK (%50 BURSLU)

Kevser KURTSATAR

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)

Ertuğrul İPÇİOĞLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

Malik Ejder BİLGEHAN

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

Hakan SALTALI

TED ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

Ebrar Nur ŞERBETÇİ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER VE KAMU YÖNETİMİ

Mikail Emre MISIR

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER VE KAMU YÖNETİMİ

Ali Gürkan TÖRE

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Sefa BİNİCİ

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)

Baran Can ALTINEL

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

Fırat ALABOĞAZ

ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

Miraç CAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

Ali NAR

BURDUR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK

Muhammed Safa AYKANAT

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH.

2015 LYS'DE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTELER

Mustafa Şamil KESKİN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANKARA)

Ceren İlayda KAMA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANKARA)

Mustafa Bahadır ANATÜRK

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANKARA)

Berkay DENİZHANOĞULLARI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İZMİR)

Muhammed ÖZKÖMEÇ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İZMİR)

Ramazan CİĞER

UFUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANKARA)

Fatma KÖLEOĞLU

EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İZMİR)

Kaan EREN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ADANA)

Yağmur GÖK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANTALYA)

Talat PAKSOY

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ANTALYA)

Mehmet Ali TEPEBAŞILI

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Rukiye DURGUN

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

Berat KEKEÇ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (ERZURUM)

Meltem KIRMACI

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (% 50 BURSLU)

Mehmethan DUMAN

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (GAZİANTEP)

Çağla TAŞÇI

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Zehra IŞIK

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İSTANBUL)

İmran BOYNUEĞRİ

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

Mustafa Samed DALGIÇ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE (İSTANBUL)

Ayşe BÜYÜKÇELİK

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ İSTATİSTİK (ANKARA)

Halis GÖLCÜ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

Ege KARABAY

TOBB ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ %25 BURSLU (ANKARA)

Ahmet ARIKAN

SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜH. VE DOĞA BİLİMLERİ İNGİLİZCE (%25 BURSLU)

Mevlüthan YOĞURT

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (ANTALYA)

Mustafa PALALI

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE (İÖ)

Ongun TEZCAN

İSTANBUL ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE (%25 BURS)

Muhammet GÜMÜŞKAŞIK

MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

Muhammet ADANALI

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

İrem ÖNAL

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)

Rümeysa TÜRKKORUR

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (ADANA)

İhsan Cihan ÖZGE

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (GAZİANTEP)

Şevval Akkız ŞEREFOĞLU

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (GAZİANTEP)

Ebrarnur KÜSMÜŞ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (GAZİANTEP)

Ahmet Berhan TEKEREK

İSTANBUL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Mislina BÜYÜKDERELİ

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Pınar TEKİN

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (ANKARA)

Hatice Gizem GÜMÜŞER

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İSTANBUL)

Oktay DEMİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (ESKİŞEHİR)

Sefa Emre BAĞRIYANIK

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)

Ebrar ÖZKAN

FATİH ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İSTANBUL)

Ufuk Sergen KÖROĞLU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)

Leyla Ezgi EMİRMAHMUTOĞLU

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İNGİLİZCE (ANKARA)

Ökkeş Uğur TANIŞ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ (İZMİR)

Mehmet Hakan ŞİRİKÇİ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ İNGİLİZCE %25 BURSLU (İSTANBUL)

Ertuğrul GÜVENDİK

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

Mahmut Sami DOKUMACI

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ (İSTANBUL)

Osman Mete GÜLMEZ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ (KAYSERİ)

Fatih KUTAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MALİYE / POLİS AKADEMİSİ

2014 LYS'DE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTELER

Muhittin DÖNDÜ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG)

Mehmet Can NACİTARHAN

ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

Yusuf İhsan KAHRAMAN

ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

Sena İLHAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Serdar Alp ATALAR

ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Pınar DENİZHANOĞULLARI

EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Ayşe Seda PAKDİL

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Kardelen AKDOĞAN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Çağatay DUMAN

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Büşra KETEN

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Çağrı Burak YAŞA

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Buket ÖZDEMİR

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Özge KARAYAĞLI

AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Ezgi TOMAR

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

Ruşen TOPÇUOĞLU

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

Tuncay BAYAZIT

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ

Tarık KIZILDERE

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)

Mustafa SEZAL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)

Alpcan TÜFEKÇİ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Emrecan ÇULLU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Büşra ARIKAN

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Ece YARDIMCI

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Seda KARADÖL

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Güvencan GÜVENEN

MANİSA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

2013 LYS'DE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTELER

Ahmet Güngör YASIM

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG)

Cihat KARAASLAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Şebnem YAPRAK

ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Osman GÖKKAYA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Ceren TOSUN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Atilla Eren KURT

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Ayşe Sinem KURTCEPHE

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Gözdecan ÖZKAN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Sinan KIRMACI

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

Doğancan KARTAL

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Kevin TÜZİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Göksu ÜZEL

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ GENETİK

Oğuzalp OKUMUŞ

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Hatice EMİRMAHMUTOĞLU

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ (% 100 BURSLU)

Ayşe Nihan DAĞOĞLU

TOBB ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Enise GÜLKESEN

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Hasan DİLİUZ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Ali Tuna AŞÇI

ODTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ

Mehmet ERDOĞANYILMAZ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ

Mahmut PAKDİL

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME EKONOMİ (% 25 BURSLU)

Fatma ASIL

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

Yunus Emre GÖK

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Naz KÜPELİKILINÇ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

Melisa TEMUR

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK

2012 LYS'DE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTELER

Zeynep Özge DAĞOĞLU

HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

Ceylan KAZANCI

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Cemile Sinem ASKER

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

Tunahan ÇINARLIDERE

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Aysan HAMİDİ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Bayramcan ÇULLU

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Ayşenur CESUR

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Tuba ŞANNAN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Semen TANRIVERDİ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Ceren BEŞEN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

Gülşah YÜZBAŞIOĞLU

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK