İlkokulumuzdan Haberler

Sosyal Yardımlaşma

Postane Gezimiz ve Kartpostallar

Kipaş'ta Misafirperverlik

  SOSYAL YARDIMLAŞMA

     Özel Kipaş İlkokulu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencilerimiz, soğuk kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan kuşların aç kalmaması için ağaç dallarında yemlikler astılar. Böylece okulumuzun bahçesinde misafir olan kuşların yem ihtiyaçları karşılanmış oldu.

 

16.01.2017

POSTANE GEZİMİZ VE KARTPOSTALLAR

Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer. Eskinin en güzel hatıralarından biri kartpostallar… Sıcacık, sevgi dolu duygu ve düşünceleri paylaştığımız, en renkli iletişim geleneğimiz… Unutulmaya yüz tutmuş hatıralarımızın zamana yenilmiş tanıkları…

Özel Kipaş Eğitim Kurumları 3-A sınıfı öğrencileri geçmişten günümüze köprü kurarak kartpostal geleneğimizi canlandırdı.

04.01.2017

   KİPAŞ’TA MİSAFİRPERVERLİK

   Bizi biz yapan birçok özelliğimiz vardır. Bizi diğer toplumlardan ayırır  bu özelliklerimiz. Her zaman yabancıları şaşırtır ve hayran bırakır. Bu özelliklerimizden birisi de misafirperverliktir. Misafirlik Türk milleti için çok önemlidir.

KADEP kapsamında Aralık ayı konusu da “misafirperverlik”tir. Bununla ilgili olarak 4/C sınıfı bir etkinlik düzenledi. 1/B sınıfına sürpriz yaparak misafirliğe gitti.

24.01.2017

Bizi sosyal medyadan da takip edin;

Kipaş Eğitim'den son haberler, resmi twitter, facebook, google+, youtube hesaplarında!

Copyright 2013 Özel Kipaş Eğitim Kurumları, Tüm Hakları Saklıdır.

Özel Kipaş Eğitim Kurumları Kipaş Holding kuruluşudur.

Üngüt Mahallesi No. 151 / 153 - Merkez/Kahramanmaraş

Tel.: 0 344 211 12 00 - Fax: 0 344 211 13 00