Kurucumuz

Mehmet Hanifi ÖKSÜZ

Kipaş Eğitim Kurumları Kurucusu

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza iyi bir gelecek sunmak; onların en mükemmel ortamlarda eğitilmeleriyle mümkün olacaktır.

 

KİPAŞ HOLDİNG bünyesinde kurmuş olduğumuz okulumuz, kentimizin en büyük sorunlarından olan eğitim sorununa çözüm bulmak için çağın tüm gereklerini yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ülkemizde sanayi alanında en gelişmiş kentler arasında 14. sırada olmamıza rağmen eğitim alanında aynı başarıyı gösteremememiz düşündürücüdür.

 

Kipaş Eğitim Kurumları, anaokulundan fen lisesine kadar akademik ve etik standartları en üst seviyede olan, eğitim-öğretim etkinlikleriyle yurt içi ve yurt dışında saygı duyulan bir kurum olmayı hedeflemektedir. Şehrimizdeki başarılı, ancak maddi yetersizlik içinde olan öğrencilere burs vererek böylesine mükemmel bir okulda öğrenim fırsatı sunmaktadır. Bu nedenle ticari kaygı gütmeyen kendi alanında örnek bir kurumdur.

 

Okulumuzun vizyonu kuruluşunun 10. Yılında bölgesinde en çok tercih edilen özel okul olmaktır. Günümüz itibari ile bu hedefine oldukça yaklaştığını düşünüyoruz. Kipaş Eğitim Kurumları, kalite odaklı yaklaşımı, çalışanlarının sahip oldukları bireysel yetkinlikler ve takım çalışması anlayışı ile bugünkü büyük başarısını yakalamıştır. Eğitim ve öğretimin sürekli devinim ve gelişim isteyen bir sektör olduğunun bilincindeyiz. Kipaş Eğitim Kurumları yöneticileri ve öğretmenleri paylaşımcı, üretken, kendini sürekli yenileyen ve birbirini geliştiren çok güzel bir ekip olmuştur.

 

Öncelikli amacımız, her koşulda ve her mekânda ülkesini seven, milli değerlere bağlı, kendine güvenen, ahlaklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi gençler yetiştirmek ve onları kentimize kazandırmaktır.

 

Kurucumuz Hanifi ÖKSÜZ'ün "İnsana Yatırım Geleceğe Yatırım, İnsana Hizmet Ülkeme Hizmettir." sözü sloganımız olmuştur.