Ortaokulumuzdan Haberler

Hayvanlara Yardım Kermesimiz

Kinetik Kumla Yeryüzü Şekilleri

Büyükşehir Belediyesinden Eğitime Destek

HAYVANLARA YARDIM KERMESİMİZ

Lego Turnuva çalışmaları kapsamında takım koçu ve takım üyelerimiz Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağına yardım yapmak amacıyla Kipaş Ortaokulu 6. Sınıf öğrencilerimizle organize olarak bir kermes düzenledi. Lego turnuva öğrencileri hazırladıkları kostümleri kermeste giyerek görsel bir şölen oluşturdular. Kermeste toplanan para ile barınaktaki yaşam ortaklarımız olan hayvan dostlarımıza mama alındı. Barınağa turnuva öğrencilerimizle bir ziyaret düzenleyerek mamaları teslim ettik.

25.01.2017

KİNETİK KUMLA YERYÜZÜ ŞEKİLLERİ

5. sınıf öğrencilerimiz sosyal bilgiler dersinde kinetik kumlarla yeryüzü şekilleri yaptılar. Kumlarla ova, plato, dağ, vadi, delta ovası, göl, akarsu gibi yeryüzü şekillerini yaparken hem eğlendiler hem de yeryüzü şekillerini yakından tanıdılar.

 

16.01.2017

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlarından Sayın Hasan Balbaba, okulumuzda, Değerler Eğitimi kapsamında sunum gerçekleştirdi. Afrika ve Suriye’de yaşanan insanlık dramına değinen Hasan Balbaba “Dünya mazlumları bizlerden yardım bekliyor.” diyerek Merhamet ve Nezaket Okulları projesinden de bahsetti. “Biz devlet ve millet olarak güçlü olursak insanlığa mutluluk, huzur ve refah getirebiliriz.” dedi.

 

03.01.2017

Bizi sosyal medyadan da takip edin;

Kipaş Eğitim'den son haberler, resmi twitter, facebook, google+, youtube hesaplarında!

Copyright 2013 Özel Kipaş Eğitim Kurumları, Tüm Hakları Saklıdır.

Özel Kipaş Eğitim Kurumları Kipaş Holding kuruluşudur.

Üngüt Mahallesi No. 151 / 153 - Merkez/Kahramanmaraş

Tel.: 0 344 211 12 00 - Fax: 0 344 211 13 00